AcrySof® CACHET®
fakiskā lēca

vidējas līdz stipras pakāpes miopijai

Pacientiem ar vidējas līdz stipras pakāpes miopiju,   Miopija: Refraktīva kļūda: acs nespēj saskatīt priekšmetus tālumā. To sauc arī par „tuvredzību”. Sastopama, ja acs ābols ir pārāk garš vai ja radzenes izliekums ir pārāk liels, neļaujot acī iekļūstošajai gaismai pareizi fokusēties uz tīklenes un izraisot neskaidru redzi tālumā. Ja redzes pasliktināšanos izraisījusi miopija, tad koriģēšanas iespējas ir brilles, kontaktlēcas un refraktīvā ķirurģija.   kas nav piemēroti pretendenti LASIK operācijai, viens no pēdējiem jaunievedumiem redzes korekcijas tehnoloģijās ir fakiskās lēcas.

Fakiskās lēcas implanti, piemēram, AcrySof® CACHET® fakiskā lēca, ir paredzēti vidējas līdz stipras pakāpes tuvredzības   Tuvredzība: Vispārējs termins miopijai. Tuvredzība ir refraktīva kļūda: acs nespēj saskatīt priekšmetus tālumā. Sastopama, ja acs ābols ir pārāk garš vai ja radzenes izliekums ir pārāk liels, neļaujot acī iekļūstošajai gaismai pareizi fokusēties uz tīklenes un izraisot neskaidru redzi tālumā. Iespējas tuvredzības koriģēšanai ir brilles, kontaktlēcas un refraktīvā ķirurģija.   novēršanai pieaugušajiem.

AcrySof® CACHET® fakiskā lēca, ko implantē redzes korekcijas operācijas – fakiskās ķirurģijas – laikā, darbojas kopā ar dabisko lēcu,   Lēca: Caurspīdīgais disks aiz zīlītes, kas gaismu fokusē uz tīklenes.   palīdzot fokusēt gaismu, lai iegūtu asāku redzi tālumā, un pastiprinot fokusēšanas spēju, lai palīdzētu koriģēt stipras pakāpes miopiju.

Tā kā gadu desmitos uzkrāta nopietna zināšanu bagāža un ir ieviesti jauninājumi, AcrySof® CACHET® fakiskajās lēcās izmantota tāda pati tehnoloģija kā AcrySof® kataraktas lēcās, kas jau veiksmīgi implantētas vairāk nekā 50 miljoniem pacientu visā pasaulē.

AcrySof® CACHET® fakiskās lēcas pamatā ir plaša klīniskā izpēte. Viena pētījuma dati liecina: gandrīz 80% pacientu trīs mēnešus pēc abu acu izoperēšanas vairs nelietoja brilles.

Fakiskā ķirurģija ar AcrySof® CACHET® fakisko lēcu var būt jūsu iespēja, ja:

  • jums ir vidējas līdz stipras pakāpes miopija.
    • - Jautājiet acu ārstam, ja jūsu redzes korekcijas recepte ir no -6,0 līdz -16,5 dioptrijām (D);
  • esat vismaz 21 gadu vecs;
  • briļļu vai kontaktlēcu stiprums nav bijis jāmaina vismaz vienu gadu;
  • ārsts konstatē, ka jūsu acs priekšējās kameras dziļums ir vismaz 3,2 mm (ieskaitot radzeni).

Nākamais: LenSx® refraktīvā kataraktas lāzerķirurģija

Atsauce

  1. AcrySof® CACHET® fakiskā lēca, norādījumi par lietošanu.