AcrySof® IQ ReSTOR®
toriskā IOL

Astigmātisma korekcija

Pacientiem, kam ir katarakta ar astigmātismu, tagad iespējams apvienot ieguvumus, ko dod pilna diapazona redzes nodrošināšana ar AcrySof® IQ ReSTOR® IOL un astigmātisma korekcija ar AcrySof® IQ torisko IOL.

Iepazīstinām ar AcrySof® IQ ReSTOR® torisko IOL – nākamo soli pretī patiesai redzei tālumā pacientiem, kam ir katarakta ar astigmātismu – un jaunākos sasniegumus kataraktas ķirurģijas tehnoloģijās.

AcrySof® IQ ReSTOR® toriskā IOL no tradicionālajām IOL   IOL: Mākslīga lēca, kas izgatavota no plastmasas, silikona vai akrila un ko paredzēts implantēt acī, lai uzlabotu tās fokusu un koriģētu ar kataraktu saistītos redzes traucējumus.   atšķiras ar to, ka tā ir multifokāla lēca. Proti, tā ir lēca ar vairākiem fokusa punktiem, kas paredzēta gan kataraktas,   Katarakta: Acs lēcas apduļķošanās, kas neļauj gaismai nokļūt līdz tīklenei, un tāpēc pasliktinās redze. Katarakta bieži vien ir novecošanās procesa sastāvdaļa un veidojas, olbaltumvielu pikām apduļķojot acs lēcas apgabalus. Kataraktai progresējot, redze pasliktinās, un bieži vien bojātā lēca ķirurģiskas operācijas ceļā jāaizstāj ar mākslīgu.   gan radzenes astigmātisma   Astigmātisms: Vispārīgs refraktīvs stāvoklis, ko izraisa nevienmērīgs radzenes (radzenes astigmātisms) vai lēcas (lēcas astigmātisms) izliekums. Cilvēkiem, kam ir astigmātisms, parasti ir grūti saskatīt smalkas detaļas no jebkura attāluma. Šo redzes traucējumu gadījumā izmanto koriģējošas lēcas vai refraktīvo ķirurģiju.   koriģēšanai un nodrošina pilna diapazona redzi – tuvumā, tālumā un pa vidu, līdztekus uzlabojot attēla kvalitāti. Kāds ir rezultāts? Vēl lielāka iespējamība, ka lasāmās brilles vai kontaktlēcas nebūs vajadzīgas.

Tehnoloģija, kas ir AcrySof® IQ ReSTOR® toriskās IOL pamatā, ļauj precīzi koriģēt redzi, tā paredzēta gan kataraktas, gan pašreizēja radzenes astigmātisma koriģēšanai vienas operācijas laikā.

AcrySof® IQ ReSTOR® toriskā IOL ir vēl viens jaunievedums no Alcon – pasaules līdera lēcu izstrādē kataraktas operācijām. Kopā ar Alcon AcrySof® lēcu saimi pacienti ir tikai ieguvēji – visā pasaulē implantēts vairāk nekā 501 milj. AcrySof® IOL.

Nākamais: > AcrySof® IQ toriskā IOL

 

Atsauce

  1. AcrySof® IQ ReSTOR® multifokālā toriskā IOL, norādījumi lietošanai.