Maksa par LASIK

LASIK operācijas izmaksu apsvērumi

Apdomājiet! Brilles var maksāt $500 vai vairāk, tikpat daudz naudas gadā varat iztērēt par kontaktlēcu kopšanas līdzekļiem, acu pilieniem, izmeklējumiem un futrāļiem. Atcerieties – jums ir tikai viens acu pāris – ieguldiet gudri! LASIK – tas ir lēmums par veselību ilgtermiņā ar ietekmi uz redzes kvalitāti ikdienā. Pārdomājiet personalizētas operācijas veidu, ar ko rezultāti ir dabiskāki, piemēram, OptiLASIK® redzes korekcija ar lāzeru.

Tomēr LASIK operācijas izmaksas atšķiras, jo atšķiras ķirurgu pieredze, reputācija un kvalifikācija, laiks, ko ķirurgs velta pacientam, atšķiras reģions un lāzera iekārtas kvalitāte. Dažkārt norādītā cena var būt par ļoti nelielu korekciju – vai nav norādīta maksa par konsultācijām un pārbaudes vizītēm pēc operācijas.

Tā kā tās ir jūsu acis, tad, izvēloties speciālistu redzes korekcijai ar lāzeru, cenai nevajadzētu būt vienīgajam vai vissvarīgākajam faktoram. Jums jāņem vērā pakalpojuma kvalitāte un nozīmība. Atcerieties, ka šī ir izvēles medicīniska procedūra, tāpēc lielākā daļa veselības apdrošināšanas polišu šādus izdevumus nesedz; taču, iespējams, pirms operācijas nebūs jāmaksā uzreiz visa summa.

Runājot ar ķirurgu, paturiet prātā vairākus jautājumus.

  • Kāda ir kopējā LASIK operācijas cena par vienu aci un ko tieši ar to apmaksā? Nomierinošie līdzekļi pirms operācijas, zāļu pilieni pēc operācijas, tumšas brilles?
  • Vai pēcoperācijas pārbaudes vizītes ir jau cenā, cik tādu būs? Vai šajās vizītēs pieņems pats ķirurgs?
  • Kādas ir pieejamās kreditēšanas programmas? Parasti viss rēķins par LASIK nav jāapmaksā uzreiz. Lielākā daļa ķirurgu pieņem kredītkartes, daudzi piedāvā kreditēšanas iespēju maksājumu pagarināšanai.
  • Vai apdrošināšanas polise izdevumus par ķirurģiskām operācijām sedz pilnībā vai daļēji? (Tas ir maz ticams, jo LASIK ir izvēles operācija, taču pārbaudiet – varbūt redzes traucējumu novēršanu tā sedz.)Ja jūsu darba devējs piedāvā papildu labumu izvēles plānu (vai krājkontu neparedzētiem izdevumiem), šo naudu varat izmantot, lai samaksātu par tādām operācijām kā OptiLASIK® redzes korekcija ar lāzeru. Nauda, ko atlicināt šajā kontā, nav apliekama ar algas nodokli; tas nozīmē to, ka vairāk algas līdzekļu varat paturēt vajadzīgām lietām.

Noteikti pieprasiet, lai operācijas apmaksas noteikumus jums izsniedz rakstiski jau pirms operācijas, tad varēsit tos dokumentēt.

OptiLASIK® redzes korekcija ar lāzeru ir ieguldījumu vērta. Vai savu acu labad tiešām varat atļauties skopoties?

Nākamais: BUJ par LASIK operāciju